
Wholesale Moissanite 925 Silver Geometric Inlay Fashion Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Product Name 1 | Gold High-End Earrings |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $60.44
-65%$60.44
$21.15More Images




Wholesale Moissanite 925 Silver Geometric Inlay Fashion Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Product Name 1 | Gold High-End Earrings |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Product Name 1 | Gold High-End Earrings |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























