
Wholesale Moissanite Earrings 925 Sterling Silver Ushaped Geometric Fashion Inlay Style For Women
Wholesale Moissanite Earrings 925 Sterling Silver Ushaped Geometric Fashion Inlay Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | U-Shaped |
| Silver Earrings | Earrings With A Light Luxury And High-End Feel |
| Stone Size | 1.5Mm,14 Grains,16 Grains,22 Grains |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $27.49
-65%$27.49
$9.62More Images









Wholesale Moissanite Earrings 925 Sterling Silver Ushaped Geometric Fashion Inlay Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | U-Shaped |
| Silver Earrings | Earrings With A Light Luxury And High-End Feel |
| Stone Size | 1.5Mm,14 Grains,16 Grains,22 Grains |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | U-Shaped |
| Silver Earrings | Earrings With A Light Luxury And High-End Feel |
| Stone Size | 1.5Mm,14 Grains,16 Grains,22 Grains |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























