
Wholesale Moissanite Inlaid Geometric Style S925 Silver Women's Bubble Red Rope Bracelet
| Bubble Red Rope | Bracelet With A Light Luxury And High-End Feel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,16+2.5+2.5Cm,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemoration |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $32.99
-65%$32.99
$11.55More Images




Wholesale Moissanite Inlaid Geometric Style S925 Silver Women's Bubble Red Rope Bracelet
| Bubble Red Rope | Bracelet With A Light Luxury And High-End Feel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,16+2.5+2.5Cm,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemoration |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bubble Red Rope | Bracelet With A Light Luxury And High-End Feel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,16+2.5+2.5Cm,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemoration |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























