
Wholesale Moissanite Stackable Rings 925 Sterling Silver Geometric Design Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 9 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $41.60
-65%$41.60
$14.56More Images




Wholesale Moissanite Stackable Rings 925 Sterling Silver Geometric Design Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 9 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 9 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























