
Wholesale Natural Stone And Titanium Steel Geometric Handmade Necklace With Original Design
Wholesale Natural Stone And Titanium Steel Geometric Handmade Necklace With Original Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $5.32
-65%$5.32
$1.86More Images












Wholesale Natural Stone And Titanium Steel Geometric Handmade Necklace With Original Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 10g |























