
Wholesale Natural Stone Beaded Necklace Handmade With Alloy Pendant Geometric Style Round Shape Unisex
Wholesale Natural Stone Beaded Necklace Handmade With Alloy Pendant Geometric Style Round Shape Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Round |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 25g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images
















Wholesale Natural Stone Beaded Necklace Handmade With Alloy Pendant Geometric Style Round Shape Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Round |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Round |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 25g |























