
Wholesale Necklace Artificial Crystal Beaded Geometric Blood Drop Tassel Retro Gothic Style For Women
Wholesale Necklace Artificial Crystal Beaded Geometric Blood Drop Tassel Retro Gothic Style For Women
| Chain Style | Beaded |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 25g |
Original: $3.20
-65%$3.20
$1.12More Images





Wholesale Necklace Artificial Crystal Beaded Geometric Blood Drop Tassel Retro Gothic Style For Women
| Chain Style | Beaded |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Beaded |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 25g |























