
Wholesale Necklace Black King Kong Tiger Eye Stone Titanium Steel Geometric O Chain Electroplated For Men
Wholesale Necklace Black King Kong Tiger Eye Stone Titanium Steel Geometric O Chain Electroplated For Men
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Black King Kong Tiger Eye Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images




Wholesale Necklace Black King Kong Tiger Eye Stone Titanium Steel Geometric O Chain Electroplated For Men
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Black King Kong Tiger Eye Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Black King Kong Tiger Eye Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























