
Wholesale Necklace Fabric Wax Thread Winding Geometric Flower Handmade Retro Style
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Cloth |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
More Images







Wholesale Necklace Fabric Wax Thread Winding Geometric Flower Handmade Retro Style
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Cloth |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Cloth |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |























