
Wholesale Necklace Imitation Pearl Alloy Acrylic Diamond Geometric Electroplated Female Clavicle Chain
Wholesale Necklace Imitation Pearl Alloy Acrylic Diamond Geometric Electroplated Female Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Acrylic Diamond |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 36g |
Original: $2.82
-65%$2.82
$0.99More Images







Wholesale Necklace Imitation Pearl Alloy Acrylic Diamond Geometric Electroplated Female Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Acrylic Diamond |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Acrylic Diamond |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 36g |























