
Wholesale Necklace Imitation Pearl Beaded Alloy Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Festival Elements |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Wholesale Necklace Imitation Pearl Beaded Alloy Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Festival Elements |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Festival Elements |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |























