
Wholesale Necklace Imitation Pearl Flower Geometric Ball Chain French Retro Style Women's
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | French Retro,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 62g |
Original: $2.82
-65%$2.82
$0.99More Images






Wholesale Necklace Imitation Pearl Flower Geometric Ball Chain French Retro Style Women's
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | French Retro,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 62g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | French Retro,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 62g |























