
Wholesale Necklace Imitation Pearl Stacking Style Geometric Handmade For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 38g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images







Wholesale Necklace Imitation Pearl Stacking Style Geometric Handmade For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 38g |























