
Wholesale Necklace Mixed Material Pearl Geometric Style Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Material |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images





Wholesale Necklace Mixed Material Pearl Geometric Style Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Material |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Material |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























