
Wholesale Necklace Wood Chips Turquoise Geometric Handmade Bohemian Style Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Turquoise |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique,Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images























Wholesale Necklace Wood Chips Turquoise Geometric Handmade Bohemian Style Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Turquoise |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Turquoise |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique,Minimalist |
| Weight | 50g |























