
Wholesale Necklace Wooden Beads Alloy Cross Pendant Geometric Style Handmade For Men
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wood Chips Pine Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 15g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images
























Wholesale Necklace Wooden Beads Alloy Cross Pendant Geometric Style Handmade For Men
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wood Chips Pine Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wood Chips Pine Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 15g |























