
Wholesale Necklace Wooden Chip Pine Stone Geometric Handmade
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Pine Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Wood Chips Pine Stone |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 25g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images
















Wholesale Necklace Wooden Chip Pine Stone Geometric Handmade
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Pine Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Wood Chips Pine Stone |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Pine Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Wood Chips Pine Stone |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 25g |























