
Wholesale Necklace Zinc Alloy Imitation Pearl Vintage Beaded Starfish Conch Retro Geometric Electroplating Women's
Wholesale Necklace Zinc Alloy Imitation Pearl Vintage Beaded Starfish Conch Retro Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images











Wholesale Necklace Zinc Alloy Imitation Pearl Vintage Beaded Starfish Conch Retro Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























