
Wholesale Pendant Necklace Copper Gold Plated Geometric Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper Material |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Pendant Necklace Copper Gold Plated Geometric Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper Material |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper Material |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























