
Wholesale Pop Style Geometric Electroplated Book Shape Alloy Pendant Necklace For Men Women And Teenagers
Wholesale Pop Style Geometric Electroplated Book Shape Alloy Pendant Necklace For Men Women And Teenagers
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Teenager,Men's,Women's,Unisex,Adult |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Book |
| Style | Pop Style,Geometry |
| Weight | 27g |
More Images







Wholesale Pop Style Geometric Electroplated Book Shape Alloy Pendant Necklace For Men Women And Teenagers
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Teenager,Men's,Women's,Unisex,Adult |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Book |
| Style | Pop Style,Geometry |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Teenager,Men's,Women's,Unisex,Adult |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Book |
| Style | Pop Style,Geometry |
| Weight | 27g |























