
Wholesale Retro Simple Geometric Electroplated Stainless Steel Women's Earrings
| 1 | Earring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 13g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images




Wholesale Retro Simple Geometric Electroplated Stainless Steel Women's Earrings
| 1 | Earring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 13g |























