
Wholesale Ring 925 Sterling Silver Geometric Style Ice Flower Cut Electroplating
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code 9 |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $45.46
-65%$45.46
$15.91More Images








Wholesale Ring 925 Sterling Silver Geometric Style Ice Flower Cut Electroplating
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code 9 |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code 9 |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























