
Wholesale S925 Silver Geometric Moissanite Inlay Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite 1 2 Mm | Pair Blue Glue Earrings Moissanite Earrings Silver Earrings |
| Moissanite Earrings | Cross-Border Hot Selling Ins Style Earrings Moissanite Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Silver Earrings | Light Luxury And High-End Sense |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $65.76
-65%$65.76
$23.02More Images




Wholesale S925 Silver Geometric Moissanite Inlay Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite 1 2 Mm | Pair Blue Glue Earrings Moissanite Earrings Silver Earrings |
| Moissanite Earrings | Cross-Border Hot Selling Ins Style Earrings Moissanite Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Silver Earrings | Light Luxury And High-End Sense |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite 1 2 Mm | Pair Blue Glue Earrings Moissanite Earrings Silver Earrings |
| Moissanite Earrings | Cross-Border Hot Selling Ins Style Earrings Moissanite Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Silver Earrings | Light Luxury And High-End Sense |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























