
Wholesale S925 Silver Heart Shape Moissanite Pendant Necklace With Ball Chain And Electroplating
Wholesale S925 Silver Heart Shape Moissanite Pendant Necklace With Ball Chain And Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Original: $31.73
-65%$31.73
$11.11More Images



Wholesale S925 Silver Heart Shape Moissanite Pendant Necklace With Ball Chain And Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |























