
Wholesale S925 Silver Necklace With Geometric Moissanite Pendant And Cross Chain Fashion Women's Accessories
Wholesale S925 Silver Necklace With Geometric Moissanite Pendant And Cross Chain Fashion Women's Accessories
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $41.60
-65%$41.60
$14.56More Images




Wholesale S925 Silver Necklace With Geometric Moissanite Pendant And Cross Chain Fashion Women's Accessories
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |























