
Wholesale S925 Sterling Silver Fourleaf Clover Ring Inlaid With Zircon And High Carbon Diamond Light Luxury Style
Wholesale S925 Sterling Silver Fourleaf Clover Ring Inlaid With Zircon And High Carbon Diamond Light Luxury Style
| Gender | Four-Leaf Clover,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $41.34
-65%$41.34
$14.47More Images



Wholesale S925 Sterling Silver Fourleaf Clover Ring Inlaid With Zircon And High Carbon Diamond Light Luxury Style
| Gender | Four-Leaf Clover,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Four-Leaf Clover,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























