
Wholesale Shell Alloy Imitation Pearls Geometric Handmade Women's Niche Natural Starfish Mermaid Casual Clavicle Necklace
Wholesale Shell Alloy Imitation Pearls Geometric Handmade Women's Niche Natural Starfish Mermaid Casual Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Shell,Alloy,Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Style | Niche,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images





Wholesale Shell Alloy Imitation Pearls Geometric Handmade Women's Niche Natural Starfish Mermaid Casual Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Shell,Alloy,Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Style | Niche,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Shell,Alloy,Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Style | Niche,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |























