
Wholesale Shell Coconut Shell Alloy O Word Chain Geometric Style Handmade Men's Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Shells Coconut Shell Stones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 35g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images




















Wholesale Shell Coconut Shell Alloy O Word Chain Geometric Style Handmade Men's Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Shells Coconut Shell Stones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Shells Coconut Shell Stones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 35g |























