
Wholesale Simple 18K Gold Electroplated Stainless Steel Bow Tie Earrings For Women
| 1 | Earring |
|---|---|
| 2 | Cross-Border Supply |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images



Wholesale Simple 18K Gold Electroplated Stainless Steel Bow Tie Earrings For Women
| 1 | Earring |
|---|---|
| 2 | Cross-Border Supply |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earring |
|---|---|
| 2 | Cross-Border Supply |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























