🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Simple Geometric Electroplated Stainless Steel Open Ring For Women
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Light Luxury Without Fading |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 2g |
Select Color
From $0.38
Original: $1.08
-65%Wholesale Simple Geometric Electroplated Stainless Steel Open Ring For Women—
$1.08
$0.38More Images






Wholesale Simple Geometric Electroplated Stainless Steel Open Ring For Women
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Light Luxury Without Fading |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Light Luxury Without Fading |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 2g |























