
Wholesale Simple Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings For Women
| 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| 2 | Titanium Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images





Wholesale Simple Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings For Women
| 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| 2 | Titanium Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| 2 | Titanium Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |























