
Wholesale Simple Geometric Stainless Steel Electroplated Women's Open Rings
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 4g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images




Wholesale Simple Geometric Stainless Steel Electroplated Women's Open Rings
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 4g |























