
Wholesale Simple Minimalist Electroplated Stainless Steel Heart Shape Open Ring Women's Jewelry
Wholesale Simple Minimalist Electroplated Stainless Steel Heart Shape Open Ring Women's Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 3g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images






Wholesale Simple Minimalist Electroplated Stainless Steel Heart Shape Open Ring Women's Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 3g |























