
Wholesale Simple Stainless Steel Electroplated Star Pattern Starfish Opening Ring For Women
Wholesale Simple Stainless Steel Electroplated Star Pattern Starfish Opening Ring For Women
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images






Wholesale Simple Stainless Steel Electroplated Star Pattern Starfish Opening Ring For Women
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























