
Wholesale Simple Style Electroplated Stainless Steel Wings Open Ring Women's Hand Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Wings |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images





Wholesale Simple Style Electroplated Stainless Steel Wings Open Ring Women's Hand Jewelry
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Wings |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Wings |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























