
Wholesale Simple Style Electroplated Titanium Steel Flower Blue Oil Drop Women's Jewelry Set Of Necklace And Bracelet
Wholesale Simple Style Electroplated Titanium Steel Flower Blue Oil Drop Women's Jewelry Set Of Necklace And Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images






Wholesale Simple Style Electroplated Titanium Steel Flower Blue Oil Drop Women's Jewelry Set Of Necklace And Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























