
Wholesale Simple Style Flower Pattern Stainless Steel Earrings For Women Vacuum Electroplated 18K Gold Non Fading
Wholesale Simple Style Flower Pattern Stainless Steel Earrings For Women Vacuum Electroplated 18K Gold Non Fading
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| 3 | Cross-Border Supply |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 12g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images



Wholesale Simple Style Flower Pattern Stainless Steel Earrings For Women Vacuum Electroplated 18K Gold Non Fading
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| 3 | Cross-Border Supply |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| 3 | Cross-Border Supply |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 12g |























