
Wholesale Stainless Steel Electroplated Animal Pattern Open Ring For Women
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Light Luxury Without Fading |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 2g |
Original: $0.94
-65%$0.94
$0.33More Images






Wholesale Stainless Steel Electroplated Animal Pattern Open Ring For Women
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Light Luxury Without Fading |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Light Luxury Without Fading |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Open Ring |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 2g |























