
Wholesale Stainless Steel Electroplated Snakeshaped Animal Zodiac Open Ring Women's Jewelry
Wholesale Stainless Steel Electroplated Snakeshaped Animal Zodiac Open Ring Women's Jewelry
| 1 | Niche And High-End |
|---|---|
| 3 | Ring |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Simple,Animals |
| Weight | 2g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images






Wholesale Stainless Steel Electroplated Snakeshaped Animal Zodiac Open Ring Women's Jewelry
| 1 | Niche And High-End |
|---|---|
| 3 | Ring |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Simple,Animals |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Niche And High-End |
|---|---|
| 3 | Ring |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Simple,Animals |
| Weight | 2g |























