
Wholesale Stainless Steel Mirror Polished Letter Pendant Necklace With Water Wave Chain
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Mirror Polishing |
| Weight | 1g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images







Wholesale Stainless Steel Mirror Polished Letter Pendant Necklace With Water Wave Chain
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Mirror Polishing |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Mirror Polishing |
| Weight | 1g |























