
Wholesale Stainless Steel Open Ring Geometric Style Electroplated For Women
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images




Wholesale Stainless Steel Open Ring Geometric Style Electroplated For Women
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |























