
Wholesale Stainless Steel Three Slot Through Hole Beaded Leather Rope Necklace Accessories With Electroplating Treatment And Thread Bead Pattern
Wholesale Stainless Steel Three Slot Through Hole Beaded Leather Rope Necklace Accessories With Electroplating Treatment And Thread Bead Pattern
| Custom | Please Contact Customer Service |
|---|---|
| Dimensions | 7Mm |
| Manufacturer | Factory Direct Wholesale |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Thread Bead |
| Style | Round Bead |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $0.13
-62%$0.13
$0.05More Images






Wholesale Stainless Steel Three Slot Through Hole Beaded Leather Rope Necklace Accessories With Electroplating Treatment And Thread Bead Pattern
| Custom | Please Contact Customer Service |
|---|---|
| Dimensions | 7Mm |
| Manufacturer | Factory Direct Wholesale |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Thread Bead |
| Style | Round Bead |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Custom | Please Contact Customer Service |
|---|---|
| Dimensions | 7Mm |
| Manufacturer | Factory Direct Wholesale |
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Thread Bead |
| Style | Round Bead |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























