
Wholesale Sweet Heart Shape Bow Tie Stainless Steel Electroplated Bracelet For Women
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Cross-Border Supply |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images




Wholesale Sweet Heart Shape Bow Tie Stainless Steel Electroplated Bracelet For Women
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Cross-Border Supply |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Ring |
|---|---|
| 2 | Niche High-End Feel |
| 3 | Cross-Border Supply |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























