
Wholesale Titanium Steel Geometric Compass Pendant Necklace Electroplated Unisex Fashion Accessory
Wholesale Titanium Steel Geometric Compass Pendant Necklace Electroplated Unisex Fashion Accessory
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images







Wholesale Titanium Steel Geometric Compass Pendant Necklace Electroplated Unisex Fashion Accessory
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























