
Wholesale Titanium Steel Geometric Cross Pendant Necklace With String Of Pearls Chain For Men Electroplated
Wholesale Titanium Steel Geometric Cross Pendant Necklace With String Of Pearls Chain For Men Electroplated
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 55g |
Original: $5.59
-65%$5.59
$1.96More Images







Wholesale Titanium Steel Geometric Cross Pendant Necklace With String Of Pearls Chain For Men Electroplated
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 55g |























