
Wholesale Titanium Steel Geometric Triangle Pendant Necklace With Electroplating For Men
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Triangle |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 19g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images








Wholesale Titanium Steel Geometric Triangle Pendant Necklace With Electroplating For Men
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Triangle |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Triangle |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 19g |























