
Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Polish Finish And Box Chain
Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Polish Finish And Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 70g |
Original: $5.83
-65%$5.83
$2.04More Images







Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Polish Finish And Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 70g |























