
Wholesale Women's 925 Silver Geometric Bow Clavicle Chain Necklace With Moissanite Electroplated Light Luxury Jewelry
Wholesale Women's 925 Silver Geometric Bow Clavicle Chain Necklace With Moissanite Electroplated Light Luxury Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $31.73
-65%$31.73
$11.11More Images




Wholesale Women's 925 Silver Geometric Bow Clavicle Chain Necklace With Moissanite Electroplated Light Luxury Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |























