
Wholesale Women's 925 Silver Geometric Inlaid Moissanite Fashion Earrings
| Cross Border Earrings | Women's Sterling Silver Earrings |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Silver Earrings | High-End Earrings |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $32.99
-65%$32.99
$11.55More Images




Wholesale Women's 925 Silver Geometric Inlaid Moissanite Fashion Earrings
| Cross Border Earrings | Women's Sterling Silver Earrings |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Silver Earrings | High-End Earrings |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross Border Earrings | Women's Sterling Silver Earrings |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Silver Earrings | High-End Earrings |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























