
Wholesale Women's 925 Silver Geometric Moissanite Ring Fashion Light Luxury Style
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Women's Sterling Silver Ring |
| Moissanite Ring Wholesale | Solid Style,Light Luxury And High-End 5 Carat Moissanite Ring |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $97.82
-65%$97.82
$34.24More Images




Wholesale Women's 925 Silver Geometric Moissanite Ring Fashion Light Luxury Style
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Women's Sterling Silver Ring |
| Moissanite Ring Wholesale | Solid Style,Light Luxury And High-End 5 Carat Moissanite Ring |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Women's Sterling Silver Ring |
| Moissanite Ring Wholesale | Solid Style,Light Luxury And High-End 5 Carat Moissanite Ring |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























